KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1974 yılında, babamız İlhan Enderer tarafından içecek sektöründe çeşitli markaların distribütörlüğünü yapmak amacıyla kurulan Enderer Ticaret, günümüzde Salih ve Halil Enderer ortaklığında Bursa, Eskişehir ve Balıkesir illerinde 5 depoda tüketicilerin güvenini kazanmış ünlü gıda, içecek ve ev temizlik ürünleri markalarının distribütörlüklerini sürdürmektedir.

Firmamız; gıda, memba suyu, meşrubat, ev temizlik ürünleri ve alkollü içecek sektörlerinin önde gelen kuruluşlarının bayiliğini yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize, distribütörlük ve bayilik ağımızı genişleterek, ülkemizde çeşitli sektörlerdeki güvenilir markaların satış ve pazarlamasını yapan ülke çapında yaygın bir dağıtım ağı kurmak. Yeni müşterilere ulaşarak, Türkiye’nin en büyük firması olmaktır.

MİSYONUMUZ

Gıda, temizlik, meşrubat, maden suyu, su, ağır alkollü içecekler ve sigara sektörlerinde distribütörlüğünü yaptığımız firmaların, ürünlerini Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki müşterilerimize ulaştırmak. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve güvenilir satış ekibimizle sürekli daha iyiyi sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Girişimcilik;
Girişimci fikirlerin her zaman teşvik edildiği firmamızın arkasındaki esas itici güç, bünyemizdeki her bireyin fikirlerine önem vermemiz ve teşvik etmemizdir.

Güven;
Kurulduğumuz günden bu güne kadar, firmamızda güvenilirlik en temel değerimiz olmuştur. Müşterilerimize istikrarlı ve sorunsuz hizmet vererek elde ettiğimiz bu güveni, sürekli daha yukarıya taşıyoruz.

Kalite;
Firmamız; hizmet, ürün, operasyonel satış ve yetkin personel konularında bilinçli bir tutum içindedir. Sergilediğimiz profesyonel ve titiz çalışma anlayışı ile hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

Öncü;
Yenilikçi, özgün fikirlere açık, araştırma ve önem veren, çalışma prensiplerimiz ile sektörümüze öncülük ediyoruz.

Çözüm odaklı;
Esnek ve çevik organizasyon yapımız ile müşterimizin talep ve beklentilerine çözüm üretiyoruz.